en ru pl

Dezinfekcijos paslaugos

Patalpų dezinfekavimas – viena iš efektyvių priemonių, padedančių užkirsti kelią tolimesniam COVID-19 plitimui ir gerokai sumažinti tikimybę užsikrėsti šiuo virusu ar kitomis oro lešeliniu būdu sklindantiems virusams, mikrobams. AB Vilniaus šilumos tinklai prisideda stabdant koronaviruso plitimą ir siūlo saugią ir patikimą patalpų dezinfekcijos paslaugą. Dirbame visame Vilniaus mieste, reaguojame greitai.

Patalpų dezinfekciją pravartu atlikti prevenciškai, nelaukiant užkrato išplitimo. Ypač svarbu patalpų dezinfekciją atlikti tais atvejais, kai jose lankėsi asmuo ar asmenys, kuriems nustatytas COVID-19.

kodėl verta rinktis mus patalpų DEZINFEKcijai?

Pirmojo COVID-19 karantino metu, įmonė turėjo poreikį savo strateginių objektų nuodugniam ir patikimam dezinfekavimui. Siekėme apsaugoti darbuotojus ir savo klientams užtikrinti gyvybiškai svarbių paslaugų tęstinumą. Kadangi tuo metu pasiūla rinkoje neatitiko mūsų keliamų reikalavimų, įmonės viduje buvo suburta dezinfekcijos komanda. Esame įgiję šių paslaugų vykdymo licenciją, disponuojame visa itin modernia ir reikiama technine įranga bei nuolatos vykdome reguliarų savo biuro ir gamybinių patalpų dezinfekavimą.

Šiuo metu jau turime sukaupę įvairiausių patalpų dezinfekavimo patirties, apmokytus specialistus, plečiame savo dezinfekcijos komandą, nuolatos atnaujiname komandos narių teorines bei praktines žinias, konsultuojamės su moderniausių Europos dezinfekcinių priemonių gamintojais, todėl mūsų klientai visuomet gauna geriausią ekspertinį žvilgsnį į turimą situaciją.

 

PATALPŲ DEZINFEKAVIMUI NAUDOJAMA TECHNOLOGIJA

Koronaviruso ar kitų bakterijų užkrėstų patalpų dezinfekcijai naudojame modernią ir itin veiksmingą rūko pagrindu veikiančią technologiją. Mūsų naudojamas aukščiausios kokybės, sertifikuotų tiekėjų Europoje pagamintas dezinfekantas (biocidas) sunaikina mikrobus ir kitus oro lašeliniu būdu plintančius virusus patikimai ir greitai. Į modernų ir sertifikatuotą rūko generatorių yra supilamas biocidas, kuris į patalpas išleidžiamas rūko pavidalu. Dezinfekcinio rūko purškimo laikas ir kryptys yra individualiai parenkamos įmonės specialistų, kurių dauguma turi inžinerinius išsilavinimus. 

Šis metodas leidžia greitai ir efektyviai, o svarbiausia, pilnai padengti visą biuro ar gamybinių patalpų plotą ir pasiekti sunkiau prieinamas vietas: plyšius, vertikalius paviršius, įtrūkimus. Be to, rūkas paviršius padengia tolygiai, todėl dezinfekuojamas kiekvienas patalpos centimetras. Svarbu, kad toks patalpų dezinfekcijos metodas nekenkia augalams, patalpų apdailos paviršiams, dokumentams, kompiuterinei ar kitai įrangai. Dėl šios priežasties Jums nereiks gaišti laiko ir papildomai ruošti patalpas dezinfekcijai. Po tokio patalpų dezinfekavimo nelieka nemalonaus kvapo, rūkas išsisklaidos per maždaug valandą, todėl greitai galima grįžti į patalpas.

kaip vyksta PATALPŲ DEZINFEKAVIMas?

 • Patalpose negali būti pašalinių žmonių ar gyvūnų;
 • Patalpos, jeigu įmanoma, turi būti tvarkingos;
 • Rūko generatoriumi visų patalpų plote paskleidžiamas specialiai dezinfekcine medžiaga prisotintas rūkas;
 • Tirštas ir sodrus rūkas iš viršaus sėda į apačią taip dezinfekuodamas orą ir sunaikindamas visus mikrobus ar virusus, esančius ant paviršių;
 • Po dezinfekcijos patalpas reikia pravėdinti.

dezinfekuojame šias vidaus patalpas: 

Dezinfekcijos paslaugas teikiame privačioms ir viešojo sektoriaus įmonėms, valstybinėms įstaigoms, organizacijoms, daugiabučių bendrijoms, gyvenamųjų patalpų savininkams ir kt.

 • Biurų dezinfekavimas
 • Gamybinių patalpų dezinfekavimas
 • Gyvenamųjų patalpų dezinfekavimas
 • Sveikatos priežiūros įstaigų dezinfekavimas (ligoninės, poliklinikos, odontologijos kabinetai, slaugos namai ir pan)
 • Švietimo įstaigų patalpų dezinfekavimas (mokyklos, darželiai, universitetai, kolegijos)
 • Viešojo maitinimo patalpų dezinfekavimas (kavinės, restoranai)
 • Turizmo paskirties patalpų dezinfekavimas (viešbučiai, svečių namai, hosteliai)
 • Viešųjų įstaigų (bibliotekos, konsultacijų centrai)
 • Grožio sektoriaus patalpos (kirpyklos, salonai)

Kainos

Paslauga

Plotams ≤100 kv. m. įkainis

Eur/kv. m. (be PVM)

Kiekvieno papildomo kvadratinio metro, viršijančio >100 kv. m. plotą, įkainis

Eur/kv. m. (be PVM)

Minimalaus užsakymo vertė

Eur (be PVM)

 

Profilaktinė dezinfekcija

0,83

0,60

83,00

Židininė dezinfekcija

1,16

0,76

116,50

 

 

Kontaktai

dezinfekcija@chc.lt     Mob. +370 615 35886

 

Mumis pasitiki