Pradžia
lt
en

Pranešimai žiniasklaidai

VŠT Technikos direktoriumi tapo Jevgenijus Sakovičius

Šiandien, gruodžio 7 d., AB Vilniaus šilumos tinklų Technikos direktoriaus darbą pradėjo Jevgenijus Sakovičius, iki šiol ėjęs AB „Energijos skirstymo operatorius“ (ESO) Elektros tinklo eksploatavimo departamento direktoriaus pareigas. Kauno technologijos universitete elektros inžinerijos magistro laipsnį įgijęs J. Sakovičius yra sukaupęs apie 20 metų darbo patirtį įvairiose elektros tinklų įmonėse. J. Sakovičiaus vadybos pagrindus sudaro pastarųjų 15 metų vadovavimo patirtis įvairaus lygmens ir dydžio padaliniams: AB LESTO jis vadovavo Dispečerinio valdymo departamento Tinklo valdymo skyriui, Tinklo plėtros departamento Investicijų planavimo ir kontrolės skyriui, Utenos regiono tinklo valdymo, AB ESO Vilniaus regiono tinklų eksploatavimo departamentams. Nuo šiol J. Sakovičius vadovaus trims VŠT departamentams – Gamybos, Perdavimo tinklo, Remonto ir plėtros.

Pasak VŠT gen. direktoriaus Manto Buroko, Technikos direktorius yra viena svarbiausių pareigybių bendrovės aukščiausiojo lygmens vadovų komandoje. „Šios pareigos apima šilumos gamybos, perdavimo tinklo, jo remonto ir plėtros padalinių valdymą. Esu tikras, kad solidi Jevgenijaus Sakovičiaus patirtis ir brandžios žinios energetikos sektoriuje bus labai vertingos įgyvendinant reikšmingus investicinius projektus ir didinant tinklo veiklos efektyvumą“, – sako Mantas Burokas.

„Energetikos sektorius mane visuomet domino technologinio progreso ir profesinio tobulėjimo galimybėmis. Šilumos tiekimas yra viena iš tų sričių, kurioje sieksiu ne tik įgyti naujų kompetencijų, bet ir pritaikyti jau sukauptą patirtį ir kurti pridėtinę vertę įmonei bei jos klientams. Manau, kad su bendradarbiaujančia ir tikslų siekiančia komanda galime tapti viena efektyviausiai šilumą gaminančių ir tiekiančių įmonių Lietuvoje“, – sako naujasis VŠT Technikos direktorius Jevgenijus Sakovičius.

VŠT Technikos vadovu tapęs Jevgenijus Sakovičius pakeitė šias pareigas ėjusį Povilą Valatką, kuris nuo lapkričio pabaigos apsisprendė dirbti ir gyventi Kaune.

 

Apie AB Vilniaus šilumos tinklus (VŠT)
Šilumos ir karšto vandens tiekimo įmonė savo paslaugas teikia Vilniaus miesto gyventojams. VŠT įkurta 1997 m. reorganizavus tuometę „Lietuvos energiją“. Šiuo metu didžioji bendrovės akcijų dalis (99,4 proc.) priklauso Vilniaus miesto savivaldybei. Pagal klientų skaičių ir šilumos ūkio infrastruktūrą VŠT yra didžiausia šilumą ir karštą vandenį tiekianti įmonė Lietuvoje, įmonės klientų skaičius – daugiau kaip 200 tūkst. VŠT turtas nuo 2002 m. vasario 1 d. iki 2017 m. kovo 30 d. buvo išnuomotas UAB „Vilniaus energijai“, tuo metu VŠT vykdė nuomos priežiūros ir pasiruošimo perimti turtą iš nuomininko darbus. Pasibaigus nuomos sutarties terminui VŠT susigrąžino ūkį iš nuomininko ir tęsia savo veiklą. Bendrovė rūpinasi patikimu ir kokybišku šilumos gamybos ir karšto vandens tiekimu ekonomiškai pagrįstomis kainomis, diegia modernias ir efektyvias klientų aptarnavimo praktikas. Savo veiklą VŠT grindžia skaidrumu, viešumu ir atsakomybe. Daugiau informacijos – www.chc.lt