VŠT parduoda pastatus Smolensko g.

VŠT parduoda pastatus Smolensko g.

Sostinės savivaldybės įmonė Vilniaus šilumos tinklai (VŠT) Naujamiestyje (Smolensko g. 12) parduoda pastatų kompleksą. Tuo tikslu bendrovė skelbia viešą aukcioną, kuris įvyks liepos 30–31 d. VŠT parduodamas įvairių paskirčių ir plotų pastatų kompleksas užima 0,5020 ha ploto valstybinės žemės sklypo perspektyvioje nekilnojamojo turto vystymui vietoje. Pagal patvirtintą Vilniaus miesto bendrąjį planą šioje teritorijoje yra galimybė statyti aukštybinius gyvenamuosius, komercinius ir kitus pastatus.

Pradinė turto pardavimo kaina – 2 972 700 Eur.

Bendras VŠT parduodamo įvairių paskirčių ir plotų pastatų kompleksas Smolensko g. 12 su valstybinės žemės sklypo nuomos teisės perleidimu sudaro 6360,50 kv. m, iš jų administracinis pastatas su televizijos studijos patalpomis užima 5798,02 kv. m, o šalia esančių garažų ir kitų statinių plotas – apie 562 kv. m.

Būsimi aukciono dalyviai kviečiami registruotis nuo 2019 m. liepos 22 d. iki liepos 24 d., aukcionas vyks nuo liepos 30 d. iki liepos 31 d.

„Beveik 50 metų senumo pastatai Smolensko gatvėje, kuriuos parduodame, nebeatitinka įmonės poreikių, o norint juos pritaikyti naudojimui prireiktų nemažai investicijų. Todėl siekdami efektyviai naudoti bendrovės turtą nusprendėme parduoti šiuos pastatus ir tikimės sėkmingo rezultato“, – sako l. e. p. VŠT generalinė direktorė Ramutė Ribinskienė.

Smolensko gatvėje esančių pastatų pardavimas – ne vienintelis bendrovės bandymas atsisakyti nebenaudojamo turto. 2019 m. liepos 24–25 d. vyks Metalo g. 10A, Vilniuje esančių pastatų komplekso pardavimo aukcionas. Pernai aukcione VŠT už 2,18 mln. eurų pardavė nebenaudojamus pastatus V. Kudirkos gatvėje, kur beveik 20 metų buvo įsikūrusi bendrovės administracija.

Daugiau informacijos apie VŠT inicijuotus aukcionus:

https://www.evarzytynes.lt/evs/pages/auction.do?id=208225&number=174225

https://www.evarzytynes.lt/evs/pages/auction.do?id=207683&number=173773

 

Apie VŠT
Šilumos ir karšto vandens tiekimo įmonė savo paslaugas teikia Vilniaus miesto gyventojams ir organizacijoms. VŠT istorija prasidėjo 1958 m. – praėjus dešimtmečiui nuo centralizuotos šilumos sistemos užuomazgų Lietuvoje. 1997 m. reorganizavus tuometę „Lietuvos energiją“ įmonės valdymas buvo perduotas Vilniaus miesto savivaldybei, kuri šiuo metu valdo 99,4 proc. bendrovės akcijų. Pagal klientų skaičių ir šilumos ūkio infrastruktūrą VŠT yra didžiausia šilumą ir karštą vandenį tiekianti įmonė Lietuvoje, bendrovės klientų skaičius siekia daugiau kaip 200 tūkst. VŠT rūpinasi patikimu ir kokybišku šilumos gamybos ir karšto vandens tiekimu ekonomiškai pagrįstomis kainomis, diegia modernias ir efektyvias klientų aptarnavimo praktikas.