en ru pl

Stebėtojų taryboje nauji nariai

Stebėtojų taryboje nauji nariai

Gruodžio 11 d. įvykusiame Vilniaus šilumos tinklų neeiliniame visuotiniame akcininkų susirinkime buvo išrinkta naujos sudėties įmonės Stebėtojų taryba.

Stebėtojų tarybos nariais tapo penki Vilniaus miesto savivaldybės tarybos nariai: Rita Balčiūnienė, Valerij Stankevič, Kasparas Adomaitis, Romualda Poševeckaja, Aleksandr Fiodorov.

Jie pakeitė iki tol šias pareigas ėjusius Vilniaus miesto savivaldybės tarybos narius Šarūną Skučą, Danutę Bekintienę, Valdą Benkunską, Paulę Kuzmickienę ir Gintautą Terlecką.

Bendrovės Stebėtojų tarybos sudėtyje liko anksčiau paskirti nariai Vincas Jurgutis ir Marius Skarupskas.

Naujos sudėties bendrovės Stebėtojų tarybos pirmininko ir jo pavaduotojo kol kas nėra išrinkta.

 

Apie AB Vilniaus šilumos tinklus (VŠT)
Šilumos ir karšto vandens tiekimo įmonė savo paslaugas teikia Vilniaus miesto gyventojams. VŠT įkurta 1997 m. reorganizavus tuometę „Lietuvos energiją“. Šiuo metu didžioji bendrovės akcijų dalis (99,4 proc.) priklauso Vilniaus miesto savivaldybei. Pagal klientų skaičių ir šilumos ūkio infrastruktūrą VŠT yra didžiausia šilumą ir karštą vandenį tiekianti įmonė Lietuvoje, įmonės klientų skaičius – daugiau kaip 200 tūkst. VŠT turtas nuo 2002 m. vasario 1 d. iki 2017 m. kovo 30 d. buvo išnuomotas UAB „Vilniaus energijai“, tuo metu VŠT vykdė nuomos priežiūros ir pasiruošimo perimti turtą iš nuomininko darbus. Pasibaigus nuomos sutarties terminui VŠT susigrąžino ūkį iš nuomininko ir tęsia savo veiklą. Bendrovė rūpinasi patikimu ir kokybišku šilumos gamybos ir karšto vandens tiekimu ekonomiškai pagrįstomis kainomis, diegia modernias ir efektyvias klientų aptarnavimo praktikas. Savo veiklą VŠT grindžia skaidrumu, viešumu ir atsakomybe.