en ru pl

Kviečiame dalyvauti vasaros stažuočių programoje „Išdrįsk veikti!“

Kviečiame dalyvauti vasaros stažuočių programoje „Išdrįsk veikti!“

Didžiausias centralizuoto šildymo ir karšto vandens tiekėjas Lietuvoje AB Vilniaus šilumos tinklai savo veiklą grindžia vertybėmis „Drąsa veikti“ ir „Mums rūpi pasaulis“. Nebijome naujovių ir darome viską, kad mūsų teikiamos paslaugos būtų ne tik kokybiškos, bet ir tausojančios aplinką. Nuolat ieškome naujų kolegų, kuriems artimos mūsų vertybės, todėl šią vasarą startuojame su apmokama stažuočių programa „Išdrįsk veikti!“.

Ši programa - tai puiki galimybė „pasimatuoti“ pasirinktą profesiją, praktiškai pritaikyti studijų metu jau įgytas žinias ir pasisemti praktinių kompetencijų iš rinkoje itin vertinamų energetikos specialistų. Negana to, pirmą kartą siūlysime apmokamas praktikos vietas, kad būsimieji stažuotojai būtų ne tik motyvuoti, bet ir realiai jaustų, jog jų laikas, idėjos taip pat yra vertinamos bei svarbios.  

Vasaros praktika vyksta kartą per metus ir trunka 2 mėnesius (liepą ir rugpjūtį). Visuomet laukiame ir studentų, ir profesionalų, kurie norėtų žengti naują žingsnį savo karjeroje, įgyti žinių, gebėjimų bei pažinti šiuolaikinę energetiką.

„Išdrįsk veikti!” stažuočių programos metu dalyviai turės galimybę ne tik gilintis į konkrečią sritį, bet ir dalyvauti tuo metu vykstančiuose mokymuose, komandų susitikimuose, susipažinti su įvairių sričių ekspertais, geriau pažinti organizaciją, jos darbuotojus, kultūrą ir, žinoma, dalyvauti ekskursijoje unikalioje termofikacinėje elektrinėje. Būsimi stažuotojai taip pat džiaugsis 4 darbo dienų savaitės privalumais ir galimybe derinti darbą nuotoliu ar viename iš mūsų biurų.

Daugiau informacijos apie „Išdrįsk veikti” vasaros stažuočių programą bei stažuočių pasiūlymus galite rasti paspaudę šią nuorodą.