Pradžia
lt
en

Pranešimai žiniasklaidai

Kartu su VGTU – inžinerijos mokslų populiarinimas parodoje Studijos 2020

Vasario 6-7 dienomis, Litexpo parodoje Studijos 2020, Vilniaus šilumos tinklai dalyvavo LR Energetikos ministerijos energetikos paviljone. 

Kartu su kitomis energetikos įmonėmis, Vilniaus šilumos tinklai reprezentavo savo veiklą, turimas karjeros galimybes ir būsimųjų ekspertų profesinį potencialą.

Parodos metu, Vilniaus šilumos tinklai bendradarbiavo ir su Vilniaus Gedimino technikos universitetu. VGTU atstovas doc. dr. Giedrius Šiupšinskas, kartu su įmonės atstovais, išsamiai ir detaliai pasakojo apie pastatų energetikos bei aplinkos inžinerijos studijų naudą bei darbines galimybes. Džiugu, jog gyvi sėkmingos karjeros pavyzdžiai iš Vilniaus šilumos tinklų sudomino didelį kiekį moksleivių. 

Dalyvavimas šioje parodoje padėjo išsamiai ir interaktyviai supažindinti moksleivius su energetikos pakraipos studijų naudomis. Todėl Vilniaus šilumos tinklai ypatingai džiaugiasi LR Energetikos ministerijos suteikta proga dalyvauti jų paviljone, o VGTU Aplinkos inžinerijos fakulteto Pastatų energetikos katedros vedėjui doc. Dr. Artur Rogožai – už pagalbą bendradarbiaujant ir vystant sinergiją tarp mokslo ir verslo!