en ru pl

Išrinktas Stebėtojų tarybos pirmininkas ir jo pavaduotojas

Išrinktas Stebėtojų tarybos pirmininkas ir jo pavaduotojas

Gruodžio 21 d. Vilniaus šilumos tinklų Stebėtojų tarybos susirinkime buvo išrinkta naujas tarybos pirmininkas ir jo pavaduotojas. Nuo šiol Stebėtojų tarybai vadovaus Vincas Jurgutis, o jo pavaduotoju išrinktas tarybos narys Valerij Stankevič.

Bendrovės Stebėtojų tarybą sudaro septyni Vilniaus miesto savivaldybės tarybos nariai: Vincas Jurgutis, Valerij Stankevič, Rita Balčiūnienė, Kasparas Adomaitis, Romualda Poševeckaja, Aleksandr Fiodorov, Marius Skarupskas.

 

Apie AB Vilniaus šilumos tinklus (VŠT)
Šilumos ir karšto vandens tiekimo įmonė savo paslaugas teikia Vilniaus miesto gyventojams. VŠT įkurta 1997 m. reorganizavus tuometę „Lietuvos energiją“. Šiuo metu didžioji bendrovės akcijų dalis (99,4 proc.) priklauso Vilniaus miesto savivaldybei. Pagal klientų skaičių ir šilumos ūkio infrastruktūrą VŠT yra didžiausia šilumą ir karštą vandenį tiekianti įmonė Lietuvoje, įmonės klientų skaičius – daugiau kaip 200 tūkst. VŠT turtas nuo 2002 m. vasario 1 d. iki 2017 m. kovo 30 d. buvo išnuomotas UAB „Vilniaus energijai“, tuo metu VŠT vykdė nuomos priežiūros ir pasiruošimo perimti turtą iš nuomininko darbus. Pasibaigus nuomos sutarties terminui VŠT susigrąžino ūkį iš nuomininko ir tęsia savo veiklą. Bendrovė rūpinasi patikimu ir kokybišku šilumos gamybos ir karšto vandens tiekimu ekonomiškai pagrįstomis kainomis, diegia modernias ir efektyvias klientų aptarnavimo praktikas. Savo veiklą VŠT grindžia skaidrumu, viešumu ir atsakomybe.