Pradžia
lt
en

Dėl planuojamų profilaktinių šilumos tinklo hidraulinių bandymų ir trasų remonto

Karšto vandens išjungimų grafiko paieška

Siekdama užtikrinti kokybišką šilumos ir karšto vandens tiekimą klientams, AB Vilniaus šilumos tinklai reguliariai vykdo šilumos trasų patikras ir jų remonto darbus. Hidrauliniai bandymai vykdomi pasibaigus vienam šildymo sezonui iki kito šildymo sezono pradžios.

Suprantame, kad net ir trumpalaikis karšto vandens išjungimas gali sukelti nepatogumų, todėl stengiamės iš anksto pranešti apie numatomus veiksmus ir kuo greičiau užbaigti būtinus darbus.

Gyventojai, kurie pageidauja gauti pranešimus apie laikiną karšto vandens išjungimą dėl remonto darbų elektroniniu paštu, gali prisijungti prie AB Vilniaus šilumos tinklai klientų savitarnos svetainės ir pateikti arba patikslinti savo kontaktus. Savitarnos svetainėje kliento (gyventojo) paskyroje bus pateikti pranešimai apie planuojamus ir neplanuotus karšto vandens išjungimus jūsų namuose (pastate). Apie kiekvieną naują pranešimą bus informuojama atskira žinute gyventojo nurodytu el. pašto adresu (pirmą kartą jungdamiesi prie savitarnos svetainės įveskite kliento kodą ir pirminį slaptažodį – šiuos duomenis rasite jums atsiųstoje popierinėje sąskaitoje. Pirminį slaptažodį galite sužinoti ir paskambinę klientų aptarnavimo tel. 1840 bei pasakę kliento kodą).