en ru pl

Karšto vandens išjungimai

 

           

Įveskite savo adresą

 

 


 

  

 

Jei pageidaujate gauti pranešimus apie laikiną karšto vandens išjungimą dėl remonto darbų elektroniniu paštu, prisijunkite prie AB Vilniaus šilumos tinklų klientų savitarnos svetainės ir pateikite arba patikslinkite savo kontaktus. Savitarnos svetainėje jūsų paskyroje bus pateikti pranešimai apie planuojamus ir neplanuotus karšto vandens išjungimus jūsų namuose (pastate). Apie kiekvieną naują pranešimą būsite informuoti atskira žinute jūsų nurodytu el. pašto adresu arba mobiliuoju telefonu (SMS).

Pirmą kartą jungdamiesi prie savitarnos svetainės įveskite kliento kodą ir pirminį slaptažodį – šiuos duomenis rasite jums atsiųstoje popierinėje Vilniaus šilumos tinklų sąskaitoje. Pirminį slaptažodį galite sužinoti ir paskambinę klientų aptarnavimo tel. 19118 bei pasakę kliento kodą. 

 

Sustabdžius karšto vandens tiekimą, nepamirškite vandenį naudoti iš šalto vandens čiaupų.

 

*90 proc. Vilniaus šilumos tinklų atliekamų hidraulinių bandymų trunka ne ilgiau nei 2 dienas (net 50 proc. hidraulinių bandymų yra atliekami per 1 dieną). Priklausomai nuo užfksuotų defektų kiekio ir sudėtingumo, ju pašalinimas išskirtiniais atvejais gali užsitęsti iki 5 darbo dienų. Esant ilgesniam nei 5 dienų defektų šalinimo laikui, pradedama eksploatuoti mobilioji katilinė.

Efektyvios ir tikslingos investicijos į šilumos tinklo atnaujinimą duoda rezultatą – 2019 metais turėjome mažiausią defektų kiekį šilumos tinkle:

 


Siekdama užtikrinti kokybišką šilumos ir karšto vandens tiekimą klientams, AB Vilniaus šilumos tinklai reguliariai vykdo šilumos trasų patikras ir jų remonto darbus. Hidrauliniai bandymai vykdomi pasibaigus vienam šildymo sezonui iki kito šildymo sezono pradžios. Suprantame, kad net ir trumpalaikis karšto vandens išjungimas gali sukelti nepatogumų, todėl stengiamės iš anksto pranešti apie numatomus veiksmus ir kuo greičiau užbaigti būtinus darbus.

AB Vilniaus šilumos tinklai nuosekliai siekia didinti savo darbų efektyvumą – palyginus su 2013 m., šiuo metu, daugelyje Vilniaus rajonų ženkliai sutrumpinome hidraulinių bandymų ir defektų šalinimo trukmę. Kviečiame susipažinti su darbų trukmės palyginimu:

Kairėje pusėje matyti 2013 m. atliktų darbų trukmė, dešinėje pusėje matyti 2019 m. Slankiklį galite pastumti į dominantį laikotarpį. Žaliosios zonos žymi 1 dienos darbų atlikimo trukmę, geltonosios zonos žymi dviejų dienų, raudonosios – trijų.