Pradžia
lt
en

Atsiskaitymas už paslaugas

Apmokėti ir deklaruoti karšto vandens skaitiklio (-ių) rodmenis galite prisijungę prie savitarnos svetainės.

Jei sąskaita neapmokėta, pradiniame savitarnos svetainės lange matysite mygtuką „NEAPMOKĖTA -> MOKĖTI“. Paspaudę mygtuką „MOKĖTI“ būsite nukreipti į Vienasaskaita.lt svetainę ir galėsite atsiskaityti už šią bei kitų paslaugų teikėjų sąskaitas vienu mokėjimu. Savo paskyroje turintiems nuo vieno iki trijų paslaugų teikėjų paslauga teikiama nemokamai. Naujai užsiregistravusiems klientams, atsiskaitantiems už keturių ir daugiau paslaugų teikėjų paslaugas, dovanojamas 6 mėn. nemokamas planas „Išmanus (įprasta plano kaina 1,49 €/mėn.)

Jungiantis pirmą kartą turėsite užpildyti registracijos formą. Mokėdami sekantį kartą, į savo paskyrą būsite nukreipti automatiškai - iškart matysite sąskaitos duomenis, galėsite patogiai apmokėti bei deklaruoti skaitiklio (-ių) rodmenis (jei duomenys nėra nuskaitomi nuotoliniu būdu).

Užsiregistravus Vienasaskaita.lt platformoje, išrašytą sąskaitą bus galima peržiūrėti  AB Vilniaus šilumos tinklai savitarnoje ir Vienasaskaita.lt svetainėje. Atspausdinta sąskaita paštu siunčiama nebus. Informacijos apie gautą įmoką pateikimas savitarnos svetainėje trunka kelias darbo dienas nuo įmokos atlikimo dienos.

Klientai, neturintys lietuviškų banko sąskaitų, gali atsiskaityti naudodamiesi PayPal mokėjiimo paslauga. Apmokėti sąskaitą naudojantis PayPal galima prisijungus prie savitarnos paskyros ir pasirinkus atsiskaitymą per vienasaskaita.lt. Prieš spaudžiant mygtuką „MOKĖTI“ reikia pasikeisti mokėjimo būdą į pageidaujamą.

Daugiau informacijos apie Vienasaskaita.lt rasite čia.


Atlikti mokėjimą ir deklaruoti karšto vandens skaitiklio (-ių) rodmenis galite šių bankų ir mokėjimo įstaigų internetinėse paskyrose (savitarnos svetainėse), skirtose mokesčių už komunalines paslaugas apmokėjimui:
Medicinos banko  (įmokos kodas 117711)
„Luminor bank“   (įmokos kodas 117711)
SEB (įmokos kodas 117711)
„Swedbank“  (įmokos kodas 102933)
Šiaulių banko (įmokos kodas 117711)
Grigiškių kredito unijos*
Savitarnos svetainėje „manogile.lt“
Savitarnos svetainėje „vienasaskaita.lt“

Mokėjimą atliksite konkrečioje savitarnos sistemoje prisijungimui naudodami Jūsų turimas individualias prisijungimo ir identifikavimo priemones.

* Taip pat ir kitos kredito unijos, kurias jungia Lietuvos centrinė kredito unija.

Norint sumokėti už Vilniaus šilumos tinklų suteiktas paslaugas Jums reikia:

  • žinoti kliento kodą, kurį sudaro 7 skaičiai (arba raidė „V“ ir 6 skaičiai) ir mokėtiną sumą („Mokėti iš viso“);
  • jeigu jūsų karšto vandens skaitiklių rodmenys nėra nuskaitomi nuotoliniu būdu, prieš atlikdami mokėjimą būtinai sudeklaruokite karšto vandens skaitiklio (-ių) rodmenis;
  • pasirinkti Jums tinkamiausią atsiskaitymo būdą: sumokėti ir deklaruoti karšto vandens skaitiklio (-ių) rodmenis internetu arba įmokų priėmimo vietose.

Atliekant mokėjimą už Vilniaus šilumos tinklų teikiamas šilumos ir (ar) karšto vandens tiekimo paslaugas, patikrinkite, ar internetinėje mokėjimo (rodmenų deklaravimo) formoje tam skirtame lauke įrašėte (arba buvo nurodytas) kliento kodą, kuris yra įrašytas Jums pateiktoje sąskaitoje (jį sudaro 7 skaičiai arba „V“ raidė ir 6 skaičiai).


Grynaisiais pinigais arba mokėjimo kortele atlikti mokėjimą galite įmokų priėmimo vietose:
Medicinos banko skyriuose
Šiaulių banko skyriuose
Grigiškių kredito unijos skyriuose*
„Express-Market“ parduotuvėse
„Maximos“ parduotuvėse
Lietuvos pašto skyriuose
„Lietuvos spaudos“ kioskuose
„Narvesen“ kioskuose
„Spaudos“ kioskuose
„Perlo“ terminaluose


Atsiskaitymas pagal elektronines sąskaitas

Norėdami atsiskaityti pagal elektronines sąskaitas (e. sąskaitas), prisijunkite prie savo interneto banko ir pasirinkite šį mokėjimo būdą.

Atsiskaityti pagal e. sąskaitas gali šių bankų klientai:
AB „Citadele“ bankas
Danske Bank A/S Lietuvos filialas
Luminor Bank AB
UAB Medicinos bankas
AB SEB bankas
„Swedbank”, AB
AB Šiaulių bankas

Jei nusprendėte atsiskaityti pagal e. sąskaitas interneto banke, o jūsų karšto vandens skaitiklių rodmenys nėra nuskaitomi nuotoliniu būdu, tai mokestis už suvartotą karštą vandenį per mėnesį gali būti apskaičiuotas pagal pasirinktą fiksuotą kiekį (m3). Savo sprendimą dėl apskaičiavimo būdo mums praneškite paskambinę tel. 1840 arba užpildydami elektroninę informacijos pateikimo formą „Klauskite – atsakome“ ar atvykę į klientų aptarnavimo centrą.

Gyventojams, kurie naudojasi interneto bankų e. sąskaitos paslauga, nuo liepos mėn. popierinės sąskaitos už šildymą ir karštą vandenį nebebus siunčiamos paštu. Jas galėsite pasitikrinti prisijungę prie savitarnos svetainės.