en ru pl

Erdvių nuoma

Kviečiame pažinti Vilniaus termofikacinę elektrinę, dėl didelių gamybinių pajėgumų darbuotojų pramintą „Monstru“. Pokariu pastatyta elektrinė yra netoli Vilniaus centro. Jos dryžuoti kaminai pažįstami daugeliui, tačiau retas buvo užsukęs į uždarą ir mažą miestelį primenančią teritoriją. Tai – ne tik didžiausias šilumos gamintojas Lietuvoje, bet ir vienas įdomiausių industrinių objektų Baltijos šalyse.

Atveriame išskirtines, autentiškas ir iki šiol viešai neprieinamas industrines erdves renginiams, kinui, muzikai, meno projektams ar tiesiog prasmingiems susitikimams.

Vos už 3,5 km nuo miesto centro, šalia Neries įsikūrusios teritorijos erdvės gali būti naudojami fotosesijoms, kino ar televizijos laidų filmavimams, įvairaus pobūdžio renginiams, šventėms ar kitoms net ir drąsiausioms Jūsų idėjoms.

Taip pat galime pasiūlyti profesionalią ekskursiją po elektrinės teritoriją ir vidų, iš arti susipažinti su didžiausio šilumos tiekėjo veikla, istorija ir kitomis įdomybėmis, susijusiomis su elektros ir šilumos gamyba.

Turite klausimų? Norėtumėte apžiūrėti ar pasitarti?
Susisiekite mob. tel. +370 615 09120 arba  el. paštu inga.gerkavice@chc.lt 


BUVĘS TRAUKINIŲ DEPAS (iki 2023-05-01 išnuomota)

Adresas: Elektrinės g. 2, Vilnius

Plotas: 300 kv. m. Pagrindinės salė ilgis 28 m, plotis 9 m, aukštis 6,4 m.

Šioje patalpoje kažkada „ilsėdavosi“ traukinys, kuriuo į elektrinės teritoriją gabentas mazutas. Dabar ši tarši kuro rūšis jau nebenaudojama, ją pakeitė tvaresni energetiniai ištekliai – gamtinės dujos ir biokuras, tačiau pastatas savo industrinę autentiką išlaikė. Jame nerasite tradicinio, konferencijų ar kitokio pobūdžio renginių salėms būdingo interjero, kuriuo pasižymi daugelis tokių erdvių. Mažai pastatų gali pasigirti viduje turinys bėgius. Ši unikali, autentiška erdvė, esanti uždaroje veikiančios elektrinės teritorijoje, gali virsti renginio vieta, laidos filmavimo aikštele, fotosesijų studija ir pan.


KUPOLAS

Adresas:
Elektrinės g. 2, Vilnius

Plotas: 60 kv. m., medinė terasa 40 kv. m.

Tai – šiuolaikiškas ir modernus statinys, kuris puikiai įsilieja industrinėje, vamzdžiais ir kitokiais įrenginiais išraizgytoje aplinkoje. Permatomas kupolas įsikūręs žalioje elektrinės zonoje, šalia medžių, kiek atokiau nuo pagrindinio įėjimo. Patalpa turi modernius baldus, prieigą prie interneto, terasą ir kitą reikiamą infrastruktūrą. Tai - puiki erdvė nedideliems susitikimams, pristatymams, jaukiems pokalbiams.  KITOS VILNIAUS TERMOFIKACINĖS ELEKTRINĖS ERDVĖS

Industrinės erdvės pasižymi nuolatine savo transformacija. Esamų poreikių neatitinkantys pastatai keičia savo paskirtį arba kuriam laikui lieka tušti. Pati elektrinė turi ne vieną autentišką erdvę, kurios domina kino, klipų, TV laidų režisierius. Būtent mūsų elektrinėje buvo filmuotos kelios HBO serialo „Černobylis“ scenos, televizijos socialinis eksperimentas „Skirtingai nuostabūs“ bei kiti serialai. Susipažinti su Vilniaus termofikacine elektrine ir pasivaikščiokite po jos patalpas galite ir virtualiai.