en ru pl

Efektyvus energijos vartojimas

 PAPRASTOS PRIEMONĖS TAUPYTI ŠILUMĄ


Jeigu dar tik svarstote apie renovaciją ar šilumos punkto modernizaciją, kviečiame nedelsti ir pasinaudoti paprastais būdais taupyti šilumos energiją. Šie būdai nereikalauja didelių investicijų, yra greitai įgyvendinami, tačiau jais pasinaudojus Jūsų namuose bus šilčiau. 

 

 MODERNIZUOKITE IR AUTOMATIZUOKITE ŠILUMOS PUNKTĄ 


Šilumos punktas - itin svarbi namo inžinerinė dalis, iki kurios atkeliauja termofikacinis vanduo, atnešantis šilumą. Efektyviai veikiantis šilumos punktas gali padėti sutaupyti iki 15 proc. šilumos energijos. 

 

 RENOVUOKITE SAVO DAUGIABUTĮ NAMĄ 

Efektyviausias būdas sutaupyti - namo renovacija. Renovuotų namų gyventojai moka net iki 40 proc. mažesnes sąskaitas už šildymą. Atlikę savo namo renovaciją apsaugosite pastato konstrukcijas ir atnaujinsite inžinerines sistemas, pagerinsite gyvenimo kokybę, padidinsite būsto vertę, prisidėsite prie klimato kaitos mažinimo, o svarbiausia, sutaupysite. 

 

 


Vilniaus šilumos tinklų misija apima ne tik kokybišką šilumos ir karšto vandens tiekimą sostinės gyventojams bei organizacijoms, bet ir šilumos vartotojų švietimą efektyvaus energijos vartojimo tikslais. 2021 m.  bendrovė pasirašė susitarimą su LR Energetikos ministerija ir įsipareigojo šią veiklą vykdyti įvairiomis formomis bei priemonėmis.