Pradžia
lt
en

Apie AB Vilniaus šilumos tinklus

AB Vilniaus šilumos tinklai – įmonė, tiekianti šilumos ir karšto vandens paslaugas Vilniaus miesto gyventojams. Bendrovė įkurta 1997 m. reorganizavus tuometę „Lietuvos energiją“.

Vilniaus šilumos tinklai rūpinasi patikimu ir kokybišku šilumos gamybos ir karšto vandens tiekimu ekonomiškai pagrįstomis kainomis. Savo veiklą įmonė grindžia skaidrumu, viešumu ir atsakomybe, todėl stengiasi diegti modernias ir efektyvias klientų aptarnavimo praktikas.

Didžioji dalis Vilniaus šilumos tinklų akcijų (99,4 proc.) priklauso Vilniaus miesto savivaldybei.

Bendrovės turtas nuo 2002 m. iki 2017 m. kovo 30 d. buvo išnuomotas UAB „Vilniaus energijai“, tuo metu Vilniaus šilumos tinklai vykdė nuomos priežiūros ir pasiruošimo perimti turtą iš nuomininko užduotis. Pasibaigus nuomos sutarties terminui ir susigrąžinus ūkį bendrovė tęsia savo veiklą. 2017 m. kovo 30 d. Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisijos sprendimu AB Vilniaus šilumos tinklai išduota šilumos tiekimo licencija.

Praėjusiais metais Vilniaus šilumos tinklai minėjo savo veiklos 60 metų jubiliejų! Kviečiame susipažinti su Vilniaus šilumos tinklų veiklos istorija bei faktais, kurie ženklina ir bendrą centralizuoto šilumos tiekimo istoriją Lietuvos sostinėje! 

Nepriklausomo elektros energijos tiekėjo informacija

Vizija – moderni, efektyviai veikianti, vilniečių poreikius tenkinanti šilumos gamybos ir tiekimo įmonė

Misija – užtikrinti patikimą ir kokybišką šilumos ir karšto vandens tiekimą ekonomiškai pagrįstomis kainomis

Vertybės – pažanga, skaidrumas, atsakomybė

Bendrovės įstatai