Pradžia
lt
en

Pranešimai žiniasklaidai

Pokyčiai bendrovės valdyboje

Rugsėjo 7 d. AB „Vilniaus šilumos tinklai“ (VŠT) stebėtojų taryba patvirtino du naujus nepriklausomus bendrovės valdybos narius, kuriais tapo Gerimantas Bakanas, AB „Lietuvos geležinkeliai“ direktoriaus pavaduotojas, ir Vytautas Švetkauskas, UAB „NIF Lietuva“ direktorius. Nauji nariai valdyboje pakeitė VŠT generalinį direktorių Mantą Buroką ir Vilniaus miesto savivaldybės administracijos Teisės departamento Teisės taikymo skyriaus vedėją Dovilę Mikalajūnę.

VŠT valdybą sudaro keturi nariai ir pirmininkas. Kartu su naujai paskirtais nariais valdyboje savo darbą tęsia Virginijus Pauža, Vilniaus miesto savivaldybės administracijos Miesto ūkio ir transporto departamento direktorius ir Edvardas Varoneckas, Vilniaus miesto savivaldybės administracijos Teisės departamento direktorius. VŠT valdybai vadovauja jos pirmininkas Vilniaus miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Arvydas Darulis.

 

Apie AB „Vilniaus šilumos tinklai“ (VŠT)
Šilumos ir karšto vandens tiekimo įmonė savo paslaugas teikia Vilniaus miesto gyventojams. VŠT įkurta 1997 m. reorganizavus tuometę „Lietuvos energiją“. Pagal klientų skaičių ir šilumos ūkio infrastruktūrą VŠT yra didžiausia šilumą ir karštą vandenį tiekianti įmonė Lietuvoje. Šiuo metu didžioji bendrovės akcijų dalis (99,4 proc.) priklauso Vilniaus miesto savivaldybei. VŠT turtas nuo 2002 m. vasario 1 d. iki 2017 m. kovo 30 d. buvo išnuomotas UAB „Vilniaus energijai“, tuo metu VŠT vykdė nuomos priežiūros ir pasiruošimo perimti turtą iš nuomininko darbus. Pasibaigus nuomos sutarties terminui VŠT susigrąžino ūkį iš nuomininko ir tęsia savo veiklą. Bendrovė rūpinasi patikimu ir kokybišku šilumos gamybos ir karšto vandens tiekimu ekonomiškai pagrįstomis kainomis, diegia modernias ir efektyvias klientų aptarnavimo praktikas. Savo veiklą VŠT grindžia skaidrumu, viešumu ir atsakomybe.